Aktuality Dětského domova v Melči

 
Pozvánka na turnaj ve vodním fotbálku
23. 6. 2018 v 9 hod.
 
Zveme Vás na Den otevřených dveří
30. 5. 2018 od 10.00 do 15.00 hod.
 
Kino na zámku - promítání pro veřejnost
Na našem dětském domově jsme ze sponzorských darů zakoupili interaktivní tabuli, na které dětem promítáme jejich oblíbené filmy, prohlížíme fotografie z různých událostí, dále ji využíváme ke vzdělávání - promítáme prezentace při seminářích, které na našem zařízení probíhají apod.
Hledáme další ... Více
 
PF 2018
 
Štědrý den Jakartovice
Štědrý den a vánoce v Penzionu nad stájí v Jakartovicích Štědrý den 24.12.2017 a ještě další vánoční svátky jsme s dětmi již tradičně trávili mimo dětský domov. Náš dlouholetý sponzor pan Dalibor Tesař pozval naše děti do svého Penzionu nad stájí v Jakartovicích. Děti zde prožily krásné tři ... Více
 
Koncert Heleny Vondráčkové

Dne 18.11. 2017 se všechny děti našeho domova s doprovodem zúčastnily koncertu známe zpěvačky. Vstupenky jsme od zpěvačky obdrželi jako dárek a proto celý domov vyjel na výlet do Olomouce, kde se koncert konal. Děti měly možnost si s Helenou zazpívat i na podiu a nakonec ji poděkovaly a předaly jí malý dárek. Pro všechny děti to byl velký zážitek. Všichni se dobře pobavili.
 
Laskavec 2017 – 13.11.

Světový den laskavosti – zapojili jsme se do akce Jsem laskavec. Tři děti našeho domova pod vedením tety Lenky a Sylvy navštívily dětské oddělení Slezské nemocnice v Opavě v pavilonu M. Děti pro dětské pacienty vymalovaly písmenka a obrázky abecedy, aby se malí pacienti mohly hravou formou učit poznávat písmenka, dále vyrobily dětskou knihu s příběhem a obrázky.
Při návštěvě děti předaly zdravotnickému personálu drobné hračky a plyšáky, které budou dětem dělat radost v ordinaci při nutných zákrocích. Věříme, že tímto skutkem jsme přispěli dobré věci.
Cílem, tohoto skutku – laskavosti, je učit naše děti dávat a dělat dobré věci pro jiné v jejich okolí.

 
Pozvánka na turnaj ve vybíjené

Dětský domov Melč pořádá dne 23.9. 2017 tradiční turnaj ve vybíjené
pro děti z dětských domovů Moravskoslezského kraje.
Prezentace : 8.00 – 9.00 hodin
Zahájení : 9.00
Místo konání : areál DD Melč - hřiště v parku
Počet hráčů v jednom družstvu : 8 (včetně kapitána)
Věk hráčů : do 15 let včetně
Družstva mohou být smíšená.
Startovné za jedno družstvo : 300 Kč
Občerstvení zajištěno, možnost objednat obědy v hodnotě 33 Kč/osoba. Požadavky na počty obědů uvádějte v přihláškách.
Uzávěrka přihlášek: 19.9. 2017
Telefon : 556 309231 (DD Melč)
El. adresa : zdenek.dorrer@seznam.cz

 
Pořádali jsme nejmilejší koncert 2017

Výborem Federace dětských domovů ČR pro r. 2017 byla pověřena uspořádáním regionálního kola soutěžní přehlídky zájmové umělecké činnnosti dětí z dětských domovů "Nejmilejší koncert 2017" ředitelka zdejšího dětského domova a s ní celý kolektiv DD.

Více informací zde


Více